KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUZ

KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUZ

KURBAN BAĞIŞLARINIZI BEKLİYORUZ.

2022–2023 öğretim yılında 151. yılını idrak edecek olan VEFA LİSEMİZİN bünyesinde kız yatılı pansiyonumuz bulunmaktadır. Halen pansiyonumuzda Parasız Yatılı 100 öğrenci ve 8 belletmen öğretmen kalmaktadır. Bu öğrenci ve öğretmenlerimizle birlikte muhtaç gündüzlü öğrencilerimizden 50 öğrenci ücretsiz,  Pansiyon Yemekhanesinden yemek yemektedirler. Devletin ödenekleri ile karşılanması mümkün olmayan bu yemek harcamaları Okul Aile Birliği, Vefa Lisesi Eğitim Vakfı, Vefalılar Derneği ve sizler gibi bazı Vefa Lisesi mezunu eğitim hayırseverleri ile velilerimizin ve hayırseverlerimizin katkılarıyla karşılanmaktadır. Bu nedenlerle okulumuz yemekhanesine katkıda bulunmak üzere hayırseverlerimizden kurban bağışı kabul edilmektedir.

Bu yılki kurban bağışı Vefalılar Derneğince oluşturulan bir komisyon tarafından yürütülmektedir. Kurban bağışında bulunmak isteyenler, bu yıl beklentilerimizin çok üzerinde büyüklüklere ulaşmış olan hisse bedelleri için gerekli girişimlerde bulunulmuş ve maalesef geçtiğimiz yıla göre kesim ücreti ile birlikte bir kurban için yüzde yüz beş oranında bir artışla anlaşmaya varılabilmiştir.  Bu  nedenle  her  bir  hisse  için  3.900.-TL . (Üç Bin dokuz yüz) tutarındaki kurban bağışınızı Vefalılar Derneği’nin Türkiye İş Bankası Unkapanı şubesi (TR22 0006 4000 0011 0580 3220 95) nolu hesabına 05.07.2022 Salı günü mesai bitimine kadar yatırabilirler.

Kurbanlar dini vecibelerini yerine getirilerek kestirilecektir. Bu konuda aşağıdaki telefonlardan bilgi alabilirsiniz. Okulumuzda iki adet soğuk hava deposu ve üç adet derin dondurucu bulunmaktadır. Gerekli hassasiyeti göstererek bağışlarınızı sürdüreceğinize inanıyoruz.

 

İlginizi bekliyor, Kurban Bayramınızı kutluyor, saygılarımızı sunuyoruz.

 

İsmail Hakkı BALİÇ                                             

 Vefalılar Derneği Başkanı

 

İrtibat için Tel :

Hakkı BALİÇ       (Dernek Başkanı)   0212 252 06 83– 0532 241 80 23

Gülbin ERDEM    (Vefalılar Derneği)  0532 629 10 17                      

 Not: Okulumuzda bulunan tüm personel ve Okul Aile Birliğimiz üyeleri Kurban Bağışınız konusunda bilgi verebilir ve makbuzumuz karşılığı bağış kabul etmektedirler. Tüm Yönetim Kurulu Üyelerimiz bölgelerine yakın olan üyelerimizden tahsilât işlemi konusunda destek olabilmektedirler.