2018 YKS YERLEŞTİRME SONUÇLARI

Tüm öğrencilerimizi kutluyor ,başarılarının devamını diliyoruz.

 

Adı Soyadı Üniversite Adı

1 RUŞEN MERVE AYDIN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
2 NİDA NİLGÜN KIRCALI BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Yönetim Bilişim Sistemleri (İngilizce)
3 FURKAN DEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İktisat (İngilizce)
4 UTKU YILMAZ BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kimya (İngilizce)
5 ŞİMAL KAVAL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kimya (İngilizce)
6 İREM CEYLİN CAN BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Turizm İşletmeciliği (İngilizce)
7 ZEYNEP DENİZ ATO BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Çeviribilim (İngilizce)
8 GÜLPEMBE SUT GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
9 MELİSA ACAR GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Uluslararası İlişkiler
10 ALEYNA DEMİRCAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Uluslararası İlişkiler
11 PINAR DURAN GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İşletme
12 METİN KÜÇÜKİŞCAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Tıp Fakültesi (İngilizce)
13 HEVİ GÖKDEMİR KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
14 YAREN GÜNDOĞDU KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kimya-Biyoloji Mühendisliği (İngilizce)
15 MEHMET HAKAN CAN KOÇ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kimya (İngilizce) (Burslu)
16 ULAŞ KARCI SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
17 YİĞİT KARATAŞ SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
18 DOĞUKAN ÖZDİLEK SABANCI ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
19 ŞEVVAL VATANDAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce)
20 YAĞIZ EKİN DÖĞER İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği
21 SERTAP VAROL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
22 KORHAN KARACA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
23 BATUHAN AKTUNA İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
24 MİRAY İPEKGİL İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Mimarlık
25 ÇAĞLA IRMAK ŞEN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Kimya Mühendisliği
26 AYLİN EFE İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Mühendisliği (İngilizce)
27 GÜLDEREN YAŞAR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İşletme Mühendisliği (İngilizce)
28 AHMET TAHA ÇAM İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
29 ASENA ÇAKMAK İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ İmalat Mühendisliği
30 MELDA SERAY DEMİRBAŞ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Endüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce)

31 YASEMİN TEZCAN İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce) 

32 İREM ADA YAMANDIR İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Ekonomi (İngilizce)

33 ZEYNEP KEMAL ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) İşletme (İngilizce)  

34 DİLARA NUR AKÇAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Endüstri Mühendisliği (İngilizce)

35 TAHA DELİİBRAHİMOĞLU ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Makine Mühendisliği (İngilizce)

36 YUNUS ŞİMŞEK ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Makine Mühendisliği (İngilizce)

37 TUĞÇE GAYE TATAR ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Gıda Mühendisliği (İngilizce)

38 FEYZA NUR TOKMAK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Moleküler Biyoloji ve Genetik
39 ELİF NUR ONARAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
40 ENES TULUK İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
41 FURKAN ÖMEROĞLU İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
42 AYŞEGÜL KARANFİL İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
43 NASUH BÜYÜKLİMAN İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
44 EBRU BAYINDIR İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Halkla İlişkiler ve Tanıtım
45 EMİN AĞIRBAY İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ Mütercim-Tercümanlık (İngilizce)
46 ELİFNAZ OLGAÇ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Endüstri Mühendisliği
47 ERCAN KAÇMAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Mekatronik Mühendisliği (İngilizce)
48 BURCU DENİZ AKTEPE YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Endüstri Mühendisliği
49 BERNA YILDIRIM YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Kimya Mühendisliği
50 SELİN YÜKSEL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Gıda Mühendisliği
51 FERİDE İREM EREN YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
52 ENİS AKSOY YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İstatistik
53 İBRAHİM ÇAKMAK MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Elektrik-Elektronik Mühendisliği
54 ÖZGÜR SAVAŞAL MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Mekatronik Mühendisliği
55 UTKU KALAYCI HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
56 FURKAN KÜÇÜK GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik Mühendisliği
57 MISRA NUR ÇAKILMAZ İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Psikoloji (İngilizce)
58 DİLAY ERDİLİHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
59 ŞEHRİBAN YÜKSEL İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Arkeoloji (İngilizce)
60 MELİHA ÖZGE ÖZGÜN TÜRK-ALMAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
61 FEHİME BEGÜM BOZKIR BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
62 DİLHAN LAMA BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Tıp Fakültesi
63 AYŞENUR İMDAT BEZM-İ ÂLEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Tıp Fakültesi
64 SONER YAĞMUR TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
65 BARAN PARLAK DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR) Tıp Fakültesi
66 MEHMET EMİN ASLAN ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
67 BERKAN AKSÖYEK KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
68 FATMA ZEHRA KARATAŞ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
69 YUNUS EMRE ÜNSAL BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
70 BETÜL KÖKLÜ YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ Tıp Fakültesi
71 CEM ÇAYAN AYGÖRMEZ BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Tıp Fakültesi
72 ELANUR COŞKUN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA) Diş Hekimliği Fakültesi
73 RAMAZAN ÇALIŞKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ÜNİVERSİTESİ (RİZE) Diş Hekimliği Fakültesi
74 FURKAN KIR VAN YÜZÜNCÜ YIL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
75 ELİF SENA TUNCER İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ Diş Hekimliği Fakültesi
76 GİZEM ALTINTOPRAK BİRUNİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Diş Hekimliği Fakültesi (İngilizce)
77 EFE ÇARKÇIOĞLU İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
78 KEREM SEYHAN TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE) İşletme
79 CEM ÇOLAK KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
80 İDİL VERDA TEKİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce)
81 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği
82 GÖKÇE DEMİRALP YALOVA ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği
83 HÜSNA UYGUR İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ Endüstri Mühendisliği (İngilizce)
84 SEMİH KUTLUK İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ Makine Mühendisliği
85 MEHMET SİNAN GÜNERİ MEF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İnşaat Mühendisliği (İngilizce)
86 ADEM HATİPOĞLU BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Ekonomi ve Finans (İngilizce)
87 DOĞA SELİNA SAVAŞ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İşletme (İngilizce)
88 ÖYKÜ İSMAİL BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) İşletme (İngilizce)
89 DENİZ TEKİN BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
90 İPEK DENİZ KARPUZ BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce)
91 DENİZ AKKUYRUK YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
92 YAREN ERTEKİN İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ Hukuk Fakültesi
93 İLAYDA SAVCI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Hukuk Fakültesi
94 YİĞİT YARGILI ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL) Psikoloji (İngilizce)
95 GİZEM ÇAKIBEY ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ (SAMSUN) Hemşirelik
96 UMUT ERDİ KURT ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ Tarih
97 ALEYNA YILMAZ TED ÜNİVERSİTESİ (ANKARA) Psikoloji (İngilizce)
98 ECEM ARSLAN İSTANBUL BİLGİ ÜNİVERSİTESİ Siyaset Bilimi (İngilizce)